google.com, pub-4409140963597879, DIRECT, f08c47fec0942fa0 Στην 10η θέση παραμένει ο Α.Ο. Κυπαρισσίας

Στην 10η θέση παραμένει ο Α.Ο. Κυπαρισσίας

ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ στην 10η θέση κοντά στη ζώνη του υποβιβασμού με 22 βαθμούς η ομάδα της Κυπαρισσίας μετά την διαμόρφωση των Κυριακάτικων παιχνιδιών όπου είχε ρεπό και η ξεκούραση δεδομένη για τους παίκτες της τοπικής ομάδας καθώς αο Δευτέρα ξεκίνησαν ενταντικά οι προπονήσεις, έχοντας κατά νού το μεγάλο ντέρμπι της Κυριακής στην έδρα της απεναντι στην Καλαμάτα. Τα αποτελέσματα με τις ήττες και στραβοπατήματα των Μεσσηνιακών ομάδων έχουν ως εξής;
Τριταιικός-Πάμισος 2-1
Πικρή η ήττα για την Εράνη η οποία διατηρούσε την ισοπαλία στο πρώτο ημίχρονο το σκόρ στο 0-0 αλλά με την επανάληψη στο 48 περιπου η άμυνα της ομάδας με τραγικό λάθος έκανε το 0-1 με αυτογκόλ του Κώτσου προσέφερε μεγάλο προβάδισμα στους γηπεδούχους που δεν έκαναν κανένα τέρμα και μετά πανηγύρισαν για το δώρο που πήραν.....