google.com, pub-4409140963597879, DIRECT, f08c47fec0942fa0 ΓΚΟΛΑΡΕΣ ΚΑΙ 2-0 Ο ΑΟΚ ΤΗΝ ΟΝΟΜΟΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΔΥΝΑΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ

ΓΚΟΛΑΡΕΣ ΚΑΙ 2-0 Ο ΑΟΚ ΤΗΝ ΟΝΟΜΟΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΔΥΝΑΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ

ΑΠΟ το πρώτο 45λεπτο ο Α.Ο.Κ. έδειξε ότι είχε την κατοχή του γηπέδου και της μπάλας ρίχνοντας εξάσφαιρα στο γήπεδο της Κυπαρισσίας με 2 απίστευτα τέρματα που σας παρουσιάζουμε απόψε καθώς το δυνατό παιχνίδι ήταν απλά διαφήμιση για το ποδόσφαιρο. Παρά τις απουσίες ο Α.Ο.Κ. κατάφερε να δείξει ποιος είναι το αφεντικό στο γήπεδο καθώς από το 28ο λεπτό μετά από εκτέλεση κόρνερ και από σωστή θέση ο Γκρέτσα σούταρε δυνατά κάνοντας το 1-0 για την ομάδα της Κυπαρισσίας ξεσπώντας σε πανηγύρια εντός γηπέδου αλλά και στην εξέδρα από τους φιλάθλους που έδειξαν με πάθος την νίκη που έδωσε 3 βαθμούς στους γηπεδούχους. Λίγα λεπτά αργότερα στο 36ο λεπτό περίπου μετά από πλεονεκτική θέση μετά από εκτέλεση κόρνερ αρχικά ο απίστευτος Μπεγκλετζής σκόραρε με το 2-0 και την στρογγυλή θεά στα δίχτυα της Ομόνοιας. Η κατοχή της μπάλας συνεχίστηκε στην επανάληψη με δυνατές φάσεις αλλά και δοκάρια με αποτέλεσμα το κοντέρ να σταματήσει στο 2-0 και τον προπονητή Τάκη Παναγόπουλο να δείχνει ικανοποιημένος. Ο ΑΟΚ έχει ποντάρει στην κορυφή μετά τις νίκες Μελιγαλά και Σπερχογείας καθώς από την 3η θέση που βρίσκεται θέλει μόνο νίκες για την συνέχεια...