Ολοκληρώθηκε πριν από λίγο η 1η αγωνιστική του Πρωταθλήματος της Α” Τοπικής και στους 2 ομίλους με τα αποτελέσματα, την βαθμολογία και την επόμενη αγωνιστική να έχουν ως εξής:
Β΄ Κατηγορία – 1ος Όμιλος «StartPC-ΣΤΟΥΠΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ» (1η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
9. | Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣ | ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ «ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ» | Σάββατο | 12/10/13 | 16:30 | ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ Β., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η. | 7-0 |
10. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ | ΒΑΛΥΡΑΣ | Σάββατο | 12/10/13 | 16:30 | ΣΑΚΚΑΣ Β., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π. | 0-0 |
11. | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Σάββατο | 12/10/13 | 19:30 | ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ. | 2-1 |
12. | Α.Ε. ΑΒΙΑΣ – Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ | ΚΑΜΠΟΥ | Κυριακή | 13/10/13 | 16:30 | ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ. | 2-2 |
13. | Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΜΑΝΕΣΙ | Κυριακή | 13/10/13 | 16:30 | ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΤΣΕΛΟ Α. | 3-0 |
14. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Κυριακή | 13/10/13 | 16:30 | ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι. | 0-0 |
Β΄ Κατηγορία – 2ος Όμιλος «StartPC-ΣΤΟΥΠΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ» (1η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
15. | Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ | ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ | Σάββατο | 12/10/13 | 16:30 | ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε. | 0-1 |
16. | ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ | ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ | Σάββατο | 12/10/13 | 16:30 | ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α. | 4-1 |
17. | ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Σάββατο | 12/10/13 | 16:30 | ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ. | 2-3 |
18. | Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ | Κυριακή | 13/10/13 | 16:30 | ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π. | 1-1 |
19. | ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ – Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ | ΧΩΡΑΣ | Κυριακή | 13/10/13 | 16:30 | ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι. | 2-2 |
20. | ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ «Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ» | Κυριακή | 13/10/13 | 16:30 | ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β. | 2-2 |
21. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ | ΜΕΣΣΗΝΗΣ | Κυριακή | 13/10/13 | 16:30 | ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΡΕΚΚΑΣ Η. | 1-1 |
Α΄ΟΜΙΛΟΣ
1. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ 3
2. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 3
3. MANEΣΙ 3
4. ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ 1
5. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 1
6. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ 1
7. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 0
8. ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 0
9. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ 1
10. ΑΒΙΑ 1
11. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ 1
12. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ 0
13. ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 0
Β΄ Κατηγορία – 1ος Όμιλος «StartPC-ΣΤΟΥΠΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ» (2η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
9. | ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ | Σάββατο | 19/10/13 | 15:30 | ||
10. | ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ | ΑΡΙΟΣ | Σάββατο | 19/10/13 | 15:30 | ||
11. | Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 19/10/13 | 15:30 | ||
12. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – Α.Ε. ΑΒΙΑΣ | ΒΑΛΥΡΑΣ | Σάββατο | 19/10/13 | 15:30 | ||
13. | ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ | ΑΜΦΕΙΑΣ | Κυριακή | 20/10/13 | 15:30 | ||
14. | ΑΠΣ ΑΡΙΣ – Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ | ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 20/10/13 | 15:30 | ||
Β΄ Κατηγορία – 2ος Όμιλος «StartPC-ΣΤΟΥΠΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ» (2η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
15. | Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ – Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Σάββατο | 19/10/13 | 15:30 | ||
16. | ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ | ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ | Σάββατο | 19/10/13 | 15:30 | ||
17. | Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. | ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Σάββατο | 19/10/13 | 18:30 | ||
18. | ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ – Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ | ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ | Κυριακή | 20/10/13 | 15:30 | ||
19. | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ «Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ» | Κυριακή | 20/10/13 | 15:30 | ||
20. | ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ | ΚΟΡΩΝΗΣ | Κυριακή | 20/10/13 | 15:30 | ||
21. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ – Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ |