google.com, pub-4409140963597879, DIRECT, f08c47fec0942fa0 Β” ΤΟΠΙΚΗ – Α” ΟΜΙΛΟΣ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 2-1

Β” ΤΟΠΙΚΗ – Α” ΟΜΙΛΟΣ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 2-1

Παρότι βρέθηκε να χάνει 1-0 στο ημίχρονο, ο Ηρακλής Κυπαρισσίας κατάφερε να γυρίσει τούμπα το ματς στην επανάληψη και να πάρει την νίκη με 2-1.Μόλις στο 3′ ο Αναστασόπουλος για τους φιλοξενούμενους άνοιξε το σκορ (0-1). Στο 70′ ο Θεοχαρόπουλος για τον Ηρακλή Κυπαρισσίας ισοφάρισε σε 1-1.Στο 85′ ο Μπακούρος με σουτ μέσα από την περιοχή έδωσε την νίκη στην ομάδα του γράφοντας το τελικό 2-1.Διαιτητής της αναμέτρησης ήταν ο Ζαρακοβίτης, με βοηθούς την Τσουκάλη και τον Ρέκκα.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ: Μπέλι, Κυριακούλης, Μπακούρος, Μούζης, Πλέσσας, Τσουμάνης (57′ Γιαννόπουλος), Μαδούρης (89′ Μποιλές), Τριπόδης, Καλογερόπουλος (46′ Θεοχαρόπουλος), Μανδραπήλιας, Μακαρόνης.
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ: Περυσινάκης, Μαγουλιανίτης, Λιαντινιώτης, Κόλλιας, Βανγκελί (25′ λ.τρ. Γεωργομήτρος), Λαδάς (78′ Θεωνάς), Ορφανός, Αναστασόπουλος, Παναγιωτόπουλος, Πιτσιλής, Μπούνας.