google.com, pub-4409140963597879, DIRECT, f08c47fec0942fa0 ΠΑΛΕΨΕ ΑΛΛΑ ΣΚΟΝΤΑΨΕ ΣΤΟ 1-3 Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΠΑΛΕΨΕ ΑΛΛΑ ΣΚΟΝΤΑΨΕ ΣΤΟ 1-3 Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΠΑΛΕΨΕ ως το τέλος αλλά δεν κατάφερε να πάρει θετικό αποτέλεσμα στο πρώτο εντός έδρας παιχνίδι η ομάδα του Ηρακλή Κυπαρισσίας για την Β τοπική κατηγορία στο γήπεδο της πόλης, κόντρα στην Αναγέννηση Παραλίας.
Στο πρώτο ημίχρονο η παρουσία των παικτών ήταν θετική αλλά με το 0-1 στο 26ο λεπτό δεν μπόρεσαν να συγκροτήσουν ένα αξιόμαχο σύνολο με αποτέλεσμα το σκορ λίγα λεπτά αργότερα να μετατραπεί σε 0-2. Στην επανάληψη ο Ηρακλής πάλεψε με το 1-2 αλλά έχασε ευκαιρίες τις οποίες μάλιστα θεώρησαν καθάρό πεναλντι οι παράγοντες της ομάδας με αποτέλεσμα το κοντέρ να διαμορφωθεί στο άδικο 1-3. Να σημειωθεί ότι οι ηχηρές φάσεις των γηπεδούχων σε βάρος τους πριν το 43ο λεπτό είχε μια απώλεια καθώς τραυματίστηκε ο Αλέξης Γκόγκας και απαιτήθηκε να πάει στο Νοσοκομείο για θεραπεία. Μέτρια η διατησία του Καστανά με αρκετές διαμαρτυρίες.