google.com, pub-4409140963597879, DIRECT, f08c47fec0942fa0 Καθαρή νίκη με 4-2 του Α.Ο.Κ. κόντρα στα Αρφαρά

Καθαρή νίκη με 4-2 του Α.Ο.Κ. κόντρα στα Αρφαρά

ΜΕ ΜΙΑ μεγάλη νίκη ο Α.Ο.Κ. καθάρισε από την επανάληψη καθώς εκείνη την ώρα το σκορ ήταν μόλις 1-1 μετά από το πρώτο γκολ του Λυδιώτη στο 7ο λεπτό και την ισοφάριση για τα Αρφαρά στο 28 λεπτό περίπου, όπου ο ρυθμός ανέβηκε αλματωδώς.
Η μέρα ήταν πολύ θετική για τους γηπεδούχους που μετά την νίκη και το τελικό του κυπέλλου Μεσσηνίας έχουν ανεβασμένη ψυχολογία και μπορούν να κάνουν την διαφορά, παρότι για το Πρωτάθλημα όλα δεν έχουν χαθεί όπως υποστηρίζουν παράγοντες της ομάδας. Το απέδειξαν με το εντός έδρας παιχνίδι στο γήπεδο Κυπαρισσίας .Έτσι ο Α.Ο.Κ. αντιμετώπισε στα ίσα τους φιλοξενούμενους και στο 2ο ημίχρονο είχαμε 3 τέρματα, όπου 2 γκολ σημείωσε ο Λυδιώτης και από άλλα 2 μετά το 55 ο Παναγιωτακόπουλος. Ικανοποιημένος δηλώνει ο Προπονητής Τάκης Παναγόπουλος που τον έχουν αγαπήσει φίλαθλοι και παίκτες...ΜΟΝΟ ΣΤΟΝ KYPARISSIOTIS δείτε το εκπληκτικό 1-0 και όλα τα βίντεο της ομάδας στο www.livestream.com/kyparissiatv