google.com, pub-4409140963597879, DIRECT, f08c47fec0942fa0 Eκανε το διπλό ο Α.Ο.Κ. και ελπίζει...

Eκανε το διπλό ο Α.Ο.Κ. και ελπίζει...

Η Κυπαρισσία κατάφερε να κάνει την ανατροπή και ενώ βρέθηκε πίσω στο σκορ πήρε τη νίκη με 2-1 στην έδρα του Εθνικού. Η αναμέτρηση με την Κυπαρισσία άρχισε για τους γηπεδούχους με τον καλύτερο τρόπο καθώς με τη συμπλήρωση του 30ου λεπτού ο Φίλιππας εκτέλεσε εύστοχα το πέναλτι που κέρδισε ο Μπρακούλιας. Όμως στην επανάληψη οι φιλοξενούμενοι έκαναν την ανατροπή ισοφαρίζοντας αρχικά στο 53’ και κάνοντας το 2-1 στο 55΄ με τον Δαραμάρα, σκορ που έμεινε μέχρι το τέλος.
Οι συνθέσεις
Εθνικός Σαγέικων: Σταθόπουλος, Γκοτσούλιας, Κολιόπουλο (66’ Μπράτης), Πυρρής, Σπυρόπουλος, Μπατέλος, Ανδριέλος (72’ Λαφίρης), Φίλιππας, Κυριακόπουλος (64’ Μαγκαφάς), Μπαλαλάς, Μπακούλιας