google.com, pub-4409140963597879, DIRECT, f08c47fec0942fa0 Β” ΤΟΠΙΚΗ: ΚΑΛΟ ΝΕΡΟ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ 4-0

Β” ΤΟΠΙΚΗ: ΚΑΛΟ ΝΕΡΟ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ 4-0

Παίζοντας όμορφο ποδόσφαιρο το Καλό Νερό επικράτησε με 4-0 του Αστέρα Βαλύρας και πέτυχε την πρώτη νίκη στο Πρωτάθλημα. Στο 38′ ο Ντούπης έκανε το 1-0. Στο 45′ ο Βέβες έγραψε το 2-0 όπου ήταν και το σκορ του ημιχρόνου. Στο 55′ ο Βέβες και πάλι έκανε το 3-0. Στο συγκεκριμένο λεπτό αποβλήθηκε με δεύτερη κίτρινη κάρτα ο Γιαννόπουλος της Βαλύρας μετά από άτυχη στιγμήενώ στο 70′ ο Κουτσούλης έγραψε το τελικό 4-0. Διαιτητής του αγώνα ήταν ο Αντωνόπουλος με βοηθούς τους Κουτσαναστάση και Ηλιόπουλο.
ΚΑΛΟ ΝΕΡΟ: Μαντζούνης, Λαμπρόπουλος, Βλάμης, Ντούπης, Γαλάνης, Γεωργακόπουλος, Tsakali, Κανελλόπουλος (74′ Μαρίνης), Κιζίλης (80′ Γκουντουβάς), Λαχανάς (64′ Κουτσούλης).
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ: Χριστόπουλος, Θ. Γιαννόπουλος, Στρατής, Μπουρίκας, Κρέπης, Μανιάτης (82′ Βασιλόπουλος), Σιαγκρής, Θεοδωρακόπουλος, Γεωργακόπουλος, Κ. Γιαννόπουλος, Τσάμης