Ολοκληρώθηκε πριν από λίγο και η 2η αγωνιστική του Πρωταθλήματος της Α” Τοπικής, με τα αποτελέσματα, την βαθμολογία και την επόμενη αγωνιστική να έχουν ως εξής:
Α΄ Κατηγορία «StartPC-ΣΤΟΥΠΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ» (2η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | ΑΡΦΑΡΩΝ | Σάββατο | 12/10/13 | 16:30 | ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ. | 0-1 |
2. | Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ – Α.Ο. ΦΑΡΑΙ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ «Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ» | Σάββατο | 12/10/13 | 16:30 | ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ. | 1-1 |
3. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ | ΜΕΛΙΓΑΛΑ | Σάββατο | 12/10/13 | 16:30 | ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι. | 1-1 |
4. | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 12/10/13 | 19:30 | ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ. | 2-1 |
5. | Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ | ΜΕΘΩΝΗΣ | Κυριακή | 13/10/13 | 16:30 | ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α. | 1-0 |
6. | ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ | ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ | Κυριακή | 13/10/13 | 16:30 | ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ. | 2-1 |
7. | ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΠΥΛΟΥ | Κυριακή | 13/10/13 | 16:30 | ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΣΑΚΚΑΣ Β. | 0-0 |
8. | Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ | ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ «ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ» | Κυριακή | 13/10/13 | 16:30 | ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ. | 3-4 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1. Πάμισος 6
2. Κυπαρισσία 6
3. Α.Ο. Φαραί 4
4. Εθνικός Μελιγαλά 4
5. Εράνη 4
6. Ολυμπιακός Κ. 4
7. Απόλλωνας Κ. 4
8. Τέλλος Άγρας 3
9. Μεθώνη 3
10. Διαβολίτσι 3
11. Σπερχογεία 1
12. Τσικλητήρας Πύλου 1
13. Ομόνοια 1
14. Δώριο 0
15. Αστέρας Αρφαρών 0
16. Ανδρούσα
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α΄ Κατηγορία «StartPC-ΣΤΟΥΠΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ» (3η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ | ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ | Σάββατο | 19/10/13 | 15:30 | ||
2. | Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ – Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ | ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ | Σάββατο | 19/10/13 | 15:30 | ||
3. | ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ | ΜΕΣΣΗΝΗΣ | Σάββατο | 19/10/13 | 15:30 | ||
4. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ «Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ» | Σάββατο | 19/10/13 | 15:30 | ||
5. | Α.Ο. ΦΑΡΑΙ – Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Σάββατο | 19/10/13 | 18:30 | ||
6. | Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ | ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ | Κυριακή | 20/10/13 | 15:30 | ||
7. | Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ | Κυριακή | 20/10/13 | 15:30 | ||
8. | Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ |