google.com, pub-4409140963597879, DIRECT, f08c47fec0942fa0 ΣΤΟ ΒΑΘΡΟ ΑΘΛΗΤΕΣ ΤΟΥ Α.Γ.Σ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ- ΜΠΡΑΒΟ!

ΣΤΟ ΒΑΘΡΟ ΑΘΛΗΤΕΣ ΤΟΥ Α.Γ.Σ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ- ΜΠΡΑΒΟ!

"Στην κορυφή της Ελλάδας" η Διονυσία Μπουρδέκα από τα Φιλιατρά, καθώς κέρδισε στην παράταση τον τελικό του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ, που πραγματοποιήθηκε στην Χαλκίδα.

Η Διονυσία έκανε υπερήφανους τους προπονητές της, τον Δάσκαλό της, τον πρόεδρο, όλους τους υπεύθυνους του Συλλόγου Taekwondo Kyparissias και φυσικά την οικογένειά της που την στηρίζει σε αυτήν την προσπάθεια.

Εμείς να ευχηθούμε πολλά συγχαρητήρια στην ίδια και την οικογένειά της και να συνεχίσειέτσι δυναμικά με πολλές πολλές ακόμα επιτυχίες !!!

Παράλληλα εκτός από το χρυσό που κατέκτησε η Διονυσία, το δεύτερο μετάλλιο για τον Σύλλογο έφερε ο Βασίλης Παναγιωτόπουλος, που κατέκτησε την τρίτη θέση στην κατηγορία του.